LINKPICTURE Linkpicture resimlerinizi tüm platformlarda güvenle ve hızlıca erişebileceğiniz bir platform sunmaktadır. İster sürükle bırakarak, internet yolunu girerek veya yükleme seçeneğiyle kolayca resminizi yükleyin. İsterseniz yüklediğiniz resimleri paylaşın.
DEPOLAMA Linkpicture yüklenen resimlere ait linkleri kolay ve hızlıca elde edebilir bunları kullanarak forumlara, web sitelerine gömebilirsiniz. Ayrıca sosyal ağlara yönelik birçok paylaşım seçeneğiyle sıfır effor ile paylaşabilirsiniz.
KİMİZ? LinkPicture yüksek kalite ile en iyisi olmak için Centos işletim sistemi kullanmakta, hızları ile bilinen bu iş için özel olarak geliştirilmiş yeni nesil işlemci Intel Xeon yapısı ile yüksek işlem kapasitesine sahip, diğer disklere göre 10 kat daha hızlı olan yüksek kaliteli depolama için %100 SSD, güvenliğiniz için en iyisini yapma düşüncemiz ile 2048bit SSL Sertifikası, SERVER YÖNETİMİ alt yapısı ile Türkiye lokasyonlu Bulut Sunucularda (Cloud Server) güven ile barındırılmakta, 1Gbit/saniye Upload/Download hız değerleri ile hızlı şekilde hizmet vermekte, oluşabilecek ter türlü saldırıya karşı aldığımız önlemler ile 480 Gbps DDoS ve Botnet saldırı koruması bulunmaktadır. Bunlara ek olarak dünya devi Cloudflare ortaklığı ile ek bir ihtiyaç olması halinde çalışmaktayız.