Hızlı Resim Yükle Link Al Uygulaması – Link Picture

Birçok forum, sitelerine gereksiz yük almamak için fotoğraf yüklemeye izin vermez. Bunun yerine forum siteleri fotoğraf linki kullanmanızı ister. Bu hizmet için çok bilindik bir site hızlı resim yüklemenize olanak verirken linkleri yurt dışından gözükmez. Yabancı kullanıcılı forumların yanında Gurbetçi ve VPN kullanan forum üyelerine de fotoğraflar gözükmez.

Link Picture sitesi size hızlı resim yükleyip link elde etme hizmeti vermektedir. Kopyala butonu , İndir Butonu , çoklu fotoğraf yüklemede link kopyalama kolaylığı gibi özelliklerinin yanında Link Picture ile alınan fotoğraf linkleri yurt dışından da gözüküyor. (Link Picture kullanım kılavuzu ve avantajlarını önceki yazımızda anlatmıştık )

Link Picture , piyasaya çıkardığı Android Uygulaması ile rakiplerinden bir adım daha ön plana çıkmış bulunmakta. Ana ekranınızda bir tık uzağınızdaki uygulama ile artık daha hızlı resim yükleyebilir ve link elde edebilirsiniz.

Link Picture Uygulaması
Fotoğraf Paylaşma Menüsü

Uygulama sayesinde galerinizdeki fotoğrafı gönder dediğinizde, çıkan menüde Link Picture uygulaması da çıkar. Uygulamayı seçmeniz durumunda , Link Picture istediğiniz fotoğraf seçilmiş şekilde açılır. Size sadece yükle butonuna tıklamak kalır.

Google Play Linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.linkpicture.linkpicture

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir