Hızlı Resim Yükleme Sitesi – Link Picture

Birçok forum, sitelerine fotoğraf yüklemeye izin vermez. Böylece gereksiz yere foruma yüklenen fotoğrafları saklamak zorunda kalmazlar. Bunun yerine forum siteleri fotoğraf linki kullanmanızı ister. Forumlar haricinde; sosyal medyada, bloglarda , maillerde , chatlerde fotoğraf linkine ihtiyaç duyulabilmektedir.

Bu hizmet için çok bilindik bir site, hızlı resim yüklemenize olanak verirken linkleri yurt dışından gözükmez.(Hızlı Resim görünüşü) Yabancı kullanıcılı forumların yanında, Gurbetçi ve VPN kullanan forum üyelerine de fotoğraflar gözükmez. Ayrıca fotoğraf kalitesinin önemli olduğu bazı durumlarda bu site fotoğraf boyutunu bir hayli düşürdüğü için, kendi fotoğraf linki elde etme sitemiz olan Link Picture hizmetinize sunuldu.

Ayrıca Link Picture Blog sayfasında , çeşitli konularda yazılar yazılmaktadır. Hayata dair birçok konu kaleme alınmakta

Fotoğraf Linki Alırken Link Picture Avantajları

  • Linklerin yanlarında bulunan kopyala butonu sayesinde hızlı resim yüklediğiniz gibi hızlı link de kopyalayabilirsiniz . Ayrıca yüklenen fotoğrafların yanlarında bulunan indir butonu sayesin de linkini gönderdiğiniz kişinin fotoğrafı indirmesi çok daha kolay.
Kolaylıklar Butonu
  • Uluslar arası kurallara uyan Link Picture linkleri yurt dışından da gözükmektedir. Muadili birçok site yasaklı oldukları için yurt dışından gözükmemekte. Özellikle uluslar arası oyunlarda , forumlarda kullanılan fotoğraf linklerini hem yabancıların hem gurbetçi Türklerin görebilmeleri adına hızlı resim linki almak için sitemiz Link Picture kullanmanızı öneririz.
  • Link Picture kullanıcıları yükledikleri fotoğraflara daha sonra erişebilirler. Böylece sürekli aynı fotoğrafı yüklemek zorunda kalmazsınız ve istediğiniz zaman silebilirsiniz.
Kullanıcının Yüklediği Fotoğraf
  • Çoklu fotoğraf yüklemelerinde daha kolay linkleri kopyalayabilmek adına , üst bölümde türlerine göre toplu halde linkler bulunur. Ayrıca her fotoğrafın altında linkleri bulunmaya devam eder.
Toplu Yüklemede Üst Bölüm
  • Android Uygulaması sayesinde galerinizdeki fotoğrafı gönder dediğinizde çıkan menüde Link Picture seçerseniz, fotoğrafınızı yüklemek üzere Link Picture ‘ye yönlendirilirsiniz ve fotoğraf seçilmiş şekilde uygulama açılır. Artık tek yapmanız gereken yükle butonuna basmak. Uygulamayı indirmek için Google Play’e git.
  • Forumlara fotoğraf yüklerken, “Fotoğrafın Direkt Adresi” kullanılır genelde. Bu linki, forumun yazı bölümünde resim iconuna tıklamanızı ve çıkan yere yapıştırmanız istenir. Bu yöntemin daha basit şekli vardır. Forumlar Linkini’nin kullanımını önceki yazımızda anlattık. Özet geçmek gerekirse, Fotoğrafı yüklediğinizde çıkan görüntüleme sayfasında “Forumlar Linki” ni kopyala butonu ile kopyalayın ve forumda yazı bölümüne yapıştırın. Başka herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Kopyala / Yapıştır sadece.
Forumlar Linki Kullanımı

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir