LİNKPİCTURE NEDİR? Linkpicture ücretsiz resim depolama alanı sağlayan bir internet hizmetidir. Yüklediğiniz resimleri forumlarda, internet sitelerinde, bloglarda ve sosyal platformlarda sınırsızca paylaşabilirsiniz. Linkpicture jpg, jpeg, bmp, xbm, wxmb, gif ve png türündeki resimlerinizi depolayabilirsiniz. Ayrıca uygun formattaki diğer dosya türleri jpg formatına dönüştürülerek yüklenmektedir.
RESİMLER NE KADAR DURUR? Yüklenen fotoğraf ve resimler 6 ay boyunca hiç görüntülenmediyse, hiçbir şekilde site trafiği takip edilememişse ve herhangi bir üyeye ait değilse yazılımsal sistem tarafından otomatik silinmektedir. linkpicture.com üyesi kullanıcı tarafından yüklenen fotoğraf veya resim, 12 ay boyunca hiç görüntülenmediyse, hiçbir şekilde site trafiği takip edilememişse yazılımsal sistem tarafından otomatik silinmektedir.
RESİMLERİ NASIL SİLERİM? Linkpicture üyeleri kendi sistemlerinde resimleri silebilecekleri gibi şikayet veya kötüye kullanım kısmındaki formu linkiyle beraber doldurarak silinmesini sağlayabilmektedir.